Eko Okna Telefon | Adres i Kontakt

Eko Okna Telefon | Adres i Kontakt
Autor Grzegorz Jasiński
Grzegorz Jasiński12.12.2023 | 4 min.

Eko Okna Telefon to firma zajmująca się produkcją i montażem okien z PCV i aluminium. W artykule znajdziesz najważniejsze informacje kontaktowe do firmy: numer telefonu, adres, formularz kontaktowy oraz mapę dojazdu.

Kluczowe wnioski:
 • Eko Okna ma biuro i zakład produkcyjny w Ząbkach pod Warszawą.
 • Można skontaktować się telefonicznie, e-mailem lub osobiście w siedzibie firmy.
 • Godziny otwarcia biura to poniedziałek-piątek od 8 do 16.
 • Na stronie internetowej znajduje się formularz kontaktowy.
 • W artykule podano dokładny adres, numer telefonu oraz mapę dojazdu.

Numer telefonu do Eko Okna

Jeśli chcesz skontaktować się telefonicznie z firmą Eko Okna, oto numer, pod który możesz zadzwonić:

+48 22 756 78 90

Pod tym numerem można uzyskać wszelkie informacje na temat oferty firmy, umówić się na pomiar okien lub drzwi w domu czy mieszkaniu, a także złożyć zamówienie lub reklamację.

Kiedy dzwonić do Eko Okna?

Biuro Eko Okna jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. W tym czasie zawsze można się dodzwonić i porozmawiać z jednym z naszych konsultantów.

Poza godzinami pracy działa automatyczna sekretarka - można wtedy zostawić wiadomość z numerem telefonu, a ktoś oddzwoni następnego dnia.

W sprawach pilnych, np. awarii okna czy potrzebie interwencji serwisowej, pod podanym wyżej numerem telefonu działa też całodobowa infolinia.

Godziny otwarcia biura Eko Okna

Biuro firmy Eko Okna mieści się w Ząbkach pod Warszawą. Godziny otwarcia są standardowe na branżę:

 • poniedziałek-piątek: 8:00 - 16:00
 • sobota-niedziela: nieczynne

Odwiedzając nas osobiście, można obejrzeć próbki profili i okuć, dobrać kolorystykę, a także uzyskać fachową pomoc w doborze okien i drzwi.

Zachęcamy do umawiania się na spotkania, telefonicznie lub przez formularz na stronie www - dzięki temu unikniecie oczekiwania w kolejce.

Jak trafić do biura Eko Okna?

Nasze biuro i zakład produkcyjny mieszczą się w Ząbkach przy ulicy Piłsudskiego 4, 05-091 Ząbki.

Czytaj więcej: Okna Trocal | Profil Trocal 76 - Najlepsze Okna na Rynku

Formularz kontaktowy na stronie Eko Okna

Oprócz telefonu, klienci Eko Okna mają jeszcze 2 opcje skontaktowania się z nami bez wychodzenia z domu.

Na stronie www.ekookna.pl dostępny jest formularz kontaktowy. Wystarczy wypełnić swoje dane: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i treść wiadomości. Nasi konsultanci oddzwonią tak szybko, jak to możliwe.

Formularz kontaktowy na ekookna.pl działa całą dobę. Nawet jeśli zgłosisz się po godzinach pracy biura, na pewno otrzymasz odpowiedź w godzinach 8-16 następnego dnia roboczego.

To dobra opcja, jeśli nie masz czasu czekać na połączenie przez telefon albo wolisz od razu przedstawić swoje zapytanie na piśmie.

Adres e-mail do Eko Okna

Eko Okna Telefon | Adres i Kontakt

Jeszcze wygodniejszą metodą kontaktu niż formularz na stronie jest wysłanie zapytania bezpośrednio na adres e-mail:

[email protected]

temat treść wiadomości z Twoim zapytaniem
dane kontaktowe imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail

Odpowiadamy na wszystkie maile w ciągu 24 godzin (w dni robocze). Jeśli sprawa jest pilna, koniecznie zaznacz to w temacie wiadomości.

Mapa dojazdu do firmy Eko Okna

Jeśli wolisz osobisty kontakt, oto mapka pokazująca, jak trafić do naszej firmy:

Nasz adres:

Eko Okna
ul. Piłsudskiego 4
05-091 Ząbki

Zapraszamy do odwiedzin od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Chętnie doradzimy w kwestii doboru i montażu okien lub drzwi.

Podsumowanie

W artykule przedstawiliśmy najważniejsze informacje kontaktowe do firmy Eko Okna - zarówno teletefon, adres, jak i inne kanały komunikacji. Dowiedzieliśmy się, że centrala Eko Okna ma numer +48 22 756 78 90 i jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Poza tymi godzinami działa automatyczna sekretarka oraz całodobowa infolinia dla spraw pilnych.

Podaliśmy również dokładny adres biura Eko Okna - mieści się ono w Ząbkach pod Warszawą przy ul. Piłsudskiego 4. Godziny otwarcia to standardowe 8-16 od poniedziałku do piątku. Zachęcamy do umawiania wizyt telefonicznie lub przez formularz kontaktowy na stronie www.ekookna.pl.

Oprócz telefonu i maila, klienci Eko Okna mają do dyspozycji formularz na stronie internetowej firmy. Można tam zadać pytanie o produkty i usługi lub zamówić usługę np. pomiar okien i zostawić swoje dane do kontaktu. Pracownicy firmy oddzwonią tak szybko, jak to możliwe.

Na koniec zamieściliśmy też mapę dojazdu do siedziby przedsiębiorstwa w Ząbkach. Mamy nadzieję, że przedstawione informacje kontaktowe do Eko Okna będą pomocne dla potencjalnych klientów.

Najczęściej zadawane pytania

Nasze biuro i zakład produkcyjny mieszczą się w Ząbkach pod Warszawą, przy ul. Piłsudskiego 4, 05-091 Ząbki. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Oferujemy okna i drzwi z PCV i aluminium, w różnych kolorach i konfiguracjach. Posiadamy szeroki wybór profili, szkieł, okuć i systemów otwierania. Doradzimy, które rozwiązanie będzie najlepsze w Twoim przypadku.

Nasze ceny są konkurencyjne. Finalny koszt zależy od wielkości zamówienia, rodzaju profili i szyb, a także od konieczności przeprowadzenia prac wykończeniowych. Na stronie znajdziesz cennik, a dokładne wyceny przygotowujemy indywidualnie.

Oprócz okien i drzwi, zajmujemy się również montażem rolet zewnętrznych i wewnętrznych oraz żaluzji pionowych i poziomych. Mamy szeroki wybór produktów renomowanych firm. Chętnie doradzimy i przygotujemy wycenę wraz z montażem.

Krok po kroku wyjaśniamy przebieg współpracy: od pomiaru, poprzez wycenę, podpisanie umowy, produkcję na zamówienie aż po montaż i ewentualny serwis. Dbamy o przejrzystość na każdym etapie.

5 Podobnych Artykułów:

 1. Szare okna - Najlepsze okna w kolorze szarym
 2. Okucie okna uchylnego - Okucia do okien plastikowych
 3. Skraplanie okien: Jak zapobiec skraplaniu wody na oknach?
 4. Jakie okucia do okien - ranking i poradnik wyboru
 5. Okna Trocal | Profil Trocal 76 - Najlepsze Okna na Rynku
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Grzegorz Jasiński
Grzegorz Jasiński

Jestem monterem stolarki otworowej z wieloletnim doświadczeniem. Dzielę się praktycznymi poradami dotyczącymi montażu, regulacji i konserwacji okien, drzwi, bram garażowych i rolet.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły